Souboj o čelo tabulky! Druhá Sparta hostí třetí Chrudim

Souboj o čelo tabulky! Druhá Sparta hostí třetí Chrudim
Před blížícím se play off čeká VARTA futsal ligu nesmírně zajímavý duel, který napoví, jak na tom mužstva před závěrečnou fází sezony jsou.


Tým ERA-PACKu Chrudim tentokrát míří na hřiště Sparty Praha, v repríze loňského semifinále se bude snažit navázat na úvodní vzájemný zápas letošní sezony, ve kterém zvítězili Chrudimští v poměru 5:3. Do této doby jsou jediným týmem, který dokázal úřadujícího mistra porazit.

 

Souboj druhého se třetím týmem nejvyšší soutěže odstartuje v Praze v Areně Sparta v pátek 24. ledna ve 20:00. Utkání lze sledovat ve streamu internetové televize lstv.cz či v textové podobě na onlajny.com!Úvodní duel sezony:

FK ERA-PACK Chrudim – AC Sparta Praha 5:3 (3:0)

Branky: 1. Slováček (R. Mareš), 10. D. Drozd (Everton), 13. Everton (10 m kop), 27. Everton, 34. Felipe (Drozd) – 25. Amadeu (Kocič), 31. Amadeu (Novak), 35. Wilde (Novak).

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, R. Mareš, M. Mareš, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Balog, Slováček, Felipe.

AC Sparta Praha: Gerčák – Rick, Kocic, Brahimi, Amadeu, Novak, Wilde, Drahovský, Křivánek, Hora, Grbeša, Seidler.

 

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Čekám náročný zápas, přece jen se proti sobě postaví dva týmy z čela soutěže. Duel je nesmírně důležitý vzhledem ke konečnému umístění v základní části a přípravě obou týmů na play-off. Věřím, že všichni futsaloví fanoušci, kteří budou přítomni v hale nebo budou sledovat zápas na internetu, si velký souboj užijí.“

 

Tomáš Drahovský (hráč AC Sparta Praha): „V pátek nás čeká repríza loňského semifinále proti Chrudimi. Když jsme v prvním vzájemném zápase této sezony prohráli, tak chceme ERA-PACKu porážku vrátit a získat důležité 3 body do tabulky. Očekávám, že jako většina zápasů, které jsme spolu odehráli, tak i tento bude velmi zajímavý, vyrovnaný a rozhodnou jej maličkosti. Věřím, že nás přijde podpořit co nejvíce lidí, kteří si užijí zápas a doufám, že je potěšíme skvělou hrou a vítězstvím.“

 

Statistiky:

Týmové statistiky 

FK ERA-PACK Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

12 – 1 – 1

zápasová bilance

12 – 1 – 1

82:17

skóre

118:33

3.

umístění v tabulce

2.

5,9 : 1,2

průměr gólu na zápas

8,4 : 6,8

4

čistá konta

1

9

žluté karty

10

1

červené karty

0

13:0 (Olympik Mělník)

nejvyšší vítězství

14:2 (Nejzbach Vysoké Mýto)

1:5 (Svarog Teplice)

nejvyšší porážka

3:5 (FK ERA-PACK Chrudim)


Hráčské statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

David Drozd (16)

nejlepší střelec

Tomáš Drahovský (22)

Felipe (10)

nejvíce asistencí

Tomáš Drahovský (30)

David Drozd (24)

nejvíce bodů

Tomáš Drahovský (52)

Pavel Drozd, Martin Doša (2)

žluté karty

Gabriel Rich, Amadeu (3)

Everton (1)

červené karty

-

 

 

 

23.01.2020 | autor: Petr Dejnožka

VARTA generální partner VARTA futsal ligy

Partner klubu