Prohlédni si bulletin k dnešnímu zápasu

Netradičně ve čtvrtek se odehraje 14. kolo VARTA futsal ligy. Chrudimský celek na své palubovce přivítá Olympik Mělník, který se momentálně nachází na 10. příčce tabulky.

Domácí Chrudim jde do čtrnáctého zápasu v sezóně s velmi důležitou podporou vlastních fanoušků v zádech. Ve čtvrtek nás čeká tým, který dokázal z posledních pěti zápasů třikrát vyhrát a určitě nám nedá nic zadarmo.," konstatuje Tomáš Koudelka. My ovšem chceme navázat na zápas z Teplic a Brno a dál myslet na co nejlepší umístění před play-off. Povinnost nám velí domácí utkání zvládnout předvést dobrý výkon a vyhrát," dodává Koudelka.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

14. kolo základní části VARTA futsal ligy proti Olympiku Mělník začíná ve čtvrtek 16.01.2020 od 20:00  hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - OLYMPIK MĚLNˇIK  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE.

16.01.2020 | autor: redakce

VARTA generální partner VARTA futsal ligy