Po téměř dvou měsících doma. Chrudim hostí Mělník

Futsalisté Chrudimi se vrací na svoji domácí palubovku po téměř dvou měsících, mají za sebou tři vítězství venku, vánoční přestávku, po které budou chtít brát z načerpaných sil.

Do Chrudimi dorazí desátý tým tabulky VARTA futsal ligy z Mělníka, který v boji o udržení nejvyšší soutěže potřebuje každý bod. Utkání startuje netradičně již ve čtvrtek 16. 1. 2020 ve 20:00 na chrudimské palubovce, sledovat ho můžete v textové podobě na onlajny.com!

ÚVODNÍ DUEL SEZONY

SK Olympik Mělník – FK ERA-PACK Chrudim 0:13 (0:5)
Branky: 12. P. Drozd, 15. D. Drozd, 17. Max (R. Mareš), 18. Koudelka (Max), 20. Felipe, (Everton), 22. P. Drozd (Everton), 28. Doša, 30. D. Drozd (Koudelka), 30. Slováček, 32. Slováček (R. Mareš), 36.  P. Drozd (D. Drozd), 38. Koudelka (Slováček), 39. Doša

OHLASY PŘED UTKÁNÍM

Tomáš Koudelka (hráč FK ERA-PACK Chrudim): "Ve čtvrtek nás čeká tým, který dokázal z posledních pěti zápasů třikrát vyhrát a určitě nám nedá nic zadarmo. My ovšem chceme navázat na zápas z Teplic a Brno a dál myslet na co nejlepší umístění před play-off. Povinnost nám velí domácí utkání zvládnout předvést dobrý výkon a vyhrát."

Jiří Vokoun (kapitán Olympiku Mělník): ,,V poslední době se nám daří a dostali jsme se mimo sestupové příčky. Všichni víme, že Chrudim je jeden z nejlepších týmů v lize a bodovat s nimi chce obrovskou porci štěstí, ještě když nám bude chybět Tonda Hrdina a Pepa Gabčo. Budeme chtít hrát na brejky, a kdo ví, třeba tomu potřebnému štěstí půjdeme naproti a alespoň bod z Chrudimi si odvezeme."

Statistiky:

Týmové statistiky

FK ERA-PACK Chrudim

vs.

Olympik Mělník

11 – 1 – 1

zápasová bilance

3 – 1 – 9

skóre

3.

umístění v tabulce

10.