Bitva o pozice na čele. Povede se Teplice na třetí pokus porazit?

Poslední duel roku 2019 je tu. A bude stát za to! Chrudimští futsalisté míří na hřiště Svarogu Teplice, kde se pokusí zlomit nelichotivou bilanci z letošní sezony.

V obou případech totiž proti Teplicím padl. Nejprve na domácím hřišti v úvodní kole VARTA futsal ligy schytal porážku 1:5, následně v semifinále Poháru SFČR nestačil na Svarog v poměru 1:2. Do třetice všeho dobrého?

Utkání startuje v pátek 20. 12. 2019 ve 20:00 na teplické palubovce, sledovat ho můžete v přímém přenosu na lstv.cz či v textové podobě na onlajny.com!

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V pátek nás čeká poslední zápas tohoto roku a věřím, že ho zakončíme nejlepším možným způsobem. Je to důležité utkání o body a postavení pro následné play-off. Víme, že je ještě hodně času do konce, ale vzájemné souboje budou rozhodovat, protože tato mužstva příliš bodů s ostatními soupeři nepoztrácí. Prohráli jsme oba zápasy proti Teplicím a jsme velmi motivováni tento příběh změnit. Bude to těžký duel proti kvalitnímu týmu, ale jsme si jistí, že předvedeme skvělý výkon.“

Claudinho (hráč Svarog FC Teplice): „Zápasem s Chrudimí nám začíná druhá polovina sezony. S výhledem na konec základní části a play off už je nyní důležitý každý bod. Na zápas se musíme pořádně připravit. Bude to těžké, tato utkání rozhodují detaily. Každopádně chceme Chrudim porazit i po třetí v sezoně.“

Statistiky:

Týmové statistiky

FK ERA-PACK Chrudim

vs.

Svarog FC Teplice

9 – 1 – 1

zápasová bilance

8 – 0 – 3

skóre

4.

umístění v tabulce

4.