Prohlédni si bulletin k dnešnímu zápasu

V pátek večer se hraje pět zápasů 10. kola VARTA futsal ligy. Ten šestý se kvůli Lize mistrů dohraje za týden.

Vždy obávaní futsalisté Chrudimi jsou na třetím místě. To se nestává často, a tak budou chtít dnes navázat na výhru v Českých Budějovicích a držet krok s Pzní a Spartou.

Domácí Chrudim jde do desátého zápasu v sezóně s velmi důležitou podporou vlastních fanoušků v zádech. „Musíme odehrát další dobrý zápas, speciálně před našimi fanoušky, protože ten poslední se nám vůbec nepovedl," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. Tři body jsou důležité v tom, abychom udrželi kontakt s týmy na čele tabulky, a věřím, že předvedeme to nejlepší, aby se nám daný cíl povedlo splnit," doufá trenér Chrudimi Felipe Conde.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

10. kolo základní části VARTA futsal ligy proti FTZS Liberec začíná v pátek 22.11. od 20:00  hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - FTZS Liberec  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE.

22.11.2019 | autor: redakce

VARTA generální partner VARTA futsal ligy