Poslední domácí souboj v letošním roce! Přijede Liberec

Trochu netradičně již na konci listopadu čeká chrudimské futsalisty poslední souboj letošního kalendářního roku.

Před venkovní sérií dorazí do sportovní haly mužstvo z Liberce, které se pokusí na východě Čech zabojovat o nečekané body. Chrudim chce naopak navázat na výhru s českobudějovickým Dynamem a udržet se v kontaktu s dvěma nejlepšími týmy soutěže – Plzní a Spartou.

Duel mezi Chrudimí a Libercem startuje v pátek 22.11.2019 ve 20 hodin, jeho průběh lze sledovat na serveru onlajny.com.

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Musíme odehrát další dobrý zápas, speciálně před našimi fanoušky, protože ten poslední se nám vůbec nepovedl. Tři body jsou důležité v tom, abychom udrželi kontakt s týmy na čele tabulky, a věřím, že předvedeme to nejlepší, aby se nám daný cíl povedlo splnit.“

Michael Vacek (trenér FTZS Liberec): „V pátek nás čeká jeden z nejlepších týmů u nás. V tomto zápase můžeme jen překvapit. Chceme odvést bojovný výkon se stoprocentním nasazením a uvidíme, na co to bude stačit.“

Statistiky:

Felipe (13)

nejvíce bodů

Aleš Benek (9)

Pavel Drozd, Martin Doša (2)

žluté karty

Karel Vrabec (3)

Everton (1)

červené karty

Karel Vrabec (1)

21.11.2019 | autor: Petr Dejnožka

VARTA generální partner VARTA futsal ligy