Prohlédni si bulletin k dnešnímu zápasu

Velký zápas čeká chrudimské a plzeňské futsalisty v pátek večer. Vedoucí Interobal se představí na palubovce druhé Chrudimi.

Oba týmy dělí v tabulce 3 body, výsledek utkání tak pro vývoj tabulky základní části bude velmi důležitý. Zápas začne ve 20 hodin.

V pozici lídra tabulky Plzeň v Chrudimi ještě nikdy nehrála. Proti Plzni mluví i historie vzájemných zápasů, hráči ze západu Čech uhráli proti dvanáctinásobnému mistrovi pouze jedinou remízu. Přesto je teď vše tak trochu jinak. Plzeňský tým výborně šlape, naopak Chrudim po vypadnutí v semifinále českého poháru nebude mít nejlepší náladu. Dá se tedy očekávat velmi zajímavý zápas, který dopředu nemá jasného favorita.

Plzeň před sezónou v Chrudimi odehrála přípravné utkání, které skončilo výhrou domácího celku v poměru 3:0. V minulé sezoně se tyto celky utkaly hned v 1. kole VARTA futsal ligy, kdy východočeši přijeli do Plzně, tehdy se radovali z výhry 8:4. Jarní odveta poté přinesla vyrovnanější souboj, který opět dopadl lépe pro ERA-PACK, který zvítěžil 3:1.

Domácí Chrudim jde do osmého zápasu v sezóně s velmi důležitou podporou vlastních fanoušků v zádech. Budeme hrát s nejlepším týmem dosavadního ročníku, mají skvělou formu. Duel bude těžký, ale opravdu ho chceme vyhrát. Tři body pro nás jsou nesmírně důležité, obzvláště po těžké porážce v poháru," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. „Krása sportu je v tom, že nám neustále dává nové příležitosti a v pátek budeme mít šanci odehrát další dobré utkání a zvládnout ho kvůli nám a našim fanouškům. Doufám, že bude plná hala, která nám dá sílu a bude nás tlačit k vítězství," doufá trenér Chrudimi Felipe Conde.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

8. kolo základní části VARTA futsal ligy proti SK Interobal Plzeň začíná v pátek 08.11. od 20:00  hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SK INTEROBAL PLZEŇ  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE.

08.11.2019 | autor: redakce

VARTA generální partner VARTA futsal ligy