Startuje soutěž o podepsaný dres Martin Doši!

Další dres k mání! Na zápasové soutěže o podepsané dresy jste si již zvykli, my s nimi ale rozhodně nekončíme. Jako další se bude hrát o podepsaný dres ERA-PACKu Chrudim s číslem 13 – slovenského reprezentanta Martina Doši!

Soutěž se bude skládat z několika kolik, záležet bude, kolikrát se Chrudim na domácí palubovce během čtvrtfinále a semifinále představí. Ve všech kolech se bude soutěžit o tři hodnotné ceny a na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu.

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení posledního níže zmíněného kola se do osudí všechny lístky vrátí a přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Martina Doši.

1. kolo    8.11.2019     FK ERA-PACK Chrudim – SK Interobal Plzeň

2. kolo   22.11.2019    FK ERA-PACK Chrudim – FTZS Liberec

3. kolo   17.1.2019      FK ERA-PACK Chrudim – SK Olympik Mělník

4. kolo    7.2.2019       FK ERA-PACK Chrudim – Tango Hodonín

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích zápasech!

08.11.2019 | autor: Petr Dejnožka | foto. Ivana Hošková

VARTA generální partner VARTA futsal ligy