Do Chrudimi dorazí neporažený lídr tabulky z Plzně!

Tři dny po semifinálovém vyřazení ERA-PACKu Chrudim z Poháru SFČR od Teplic čeká chrudimské futsalisty další náročná zkouška. Před domácím publikem vyzvou doposud neporažený tým VARTA futsal ligy a tím pádem i průběžného lídra tabulky – SK Interobal Plzeň. Se Západočechy dorazí do Chrudimi i stará známá jména – Lukáš Rešetár a Michal Kovács.

Bitva mezi průběžně prvním a třetím týmem tabulky startuje v chrudimské sportovní hale v pátek 8.11.2019 ve 20 hodin, jeho průběh lze sledovat na serveru onlajny.com či v přímém přenosu na lstv.cz!

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Budeme hrát s nejlepším týmem dosavadního ročníku, mají skvělou formu. Duel bude těžký, ale opravdu ho chceme vyhrát. Tři body pro nás jsou nesmírně důležité, obzvláště po těžké porážce v poháru. Krása sportu je v tom, že nám neustále dává nové příležitosti a v pátek budeme mít šanci odehrát další dobré utkání a zvládnout ho kvůli nám a našim fanouškům. Doufám, že bude plná hala, která nám dá sílu a bude nás tlačit k vítězství.“

Marek Kopecký (trenér SK Interobal Plzeň): „Do Chrudimi pojedeme s pokorou a s respektem. Je to pro mě pořád jeden z hlavních favoritů na titul, nejlíp vedený a trénovaný tým v republice a dlouhodobě to prokazuje. Budeme muset být nohama na zemi a podat 150% výkon, abychom tam uhráli dobrý výsledek. “

Statistiky:

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.

SK Interobal Plzeň

6 – 0 – 1

zápasová bilance

7 – 0 – 0

skóre

3.

umístění v tabulce