Bitva jako řemen, Chrudim míří v semifinále poháru do Teplic. Pomstí ligovou porážku?

Jako tradičně se v závěru roku začíná blížit závěr úvodní soutěže, která by pro Chrudim mohla přinést trofej. V rámci semifinále Poháru FAČR zavítají chrudimští futsalisté na hřiště Svarogu Teplice, kde se utkají o jedno finálové místo.

A že má ERA-PACK co Teplicím vracet. V úvodním kole letošního ročníku VARTA futsal ligy na domácím hřišti Chrudim proti loňskému finalistovi nejvyšší soutěže padla před televizními kamerami vysoko 1:5. Semifinále Poháru SFČR přináší velmi dobrou příležitost na pomstu. Kromě místa v závěrečném zápasu pohárového ročníku se hraje i o pořadatelství, vítěz zápasu totiž bude finálový duel hostit před Vánocemi na vlastním hřišti!

Teplice měly cestu Pohárem SFČR poněkud strastiplnější, musely se prokousat přes dva ligové soupeře. Po Plzni si však poradily i s Českou Lípou a zálusk si dělají i na chrudimské hráče. To ERA-PACK přivezl postup z osmifinále z daleké Ostravy, pro semifinálovou vstupenku zamířil pro změnu do Jeseníku. Nyní se vydá na zcela opačný pól republiky a věří, že cesta zpět bude veselá.

Semifinále Poháru SFČR startuje v úterý 5.11.2019 ve 20:30 a jeho průběh lze sledovat na serveru onlajny.com!

Cesta Pohárem SFČR:

FK ERA-PACK Chrudim

Čtvrtfinále: AC Gamaspol Jeseník - FK ERA-PACK Chrudim 2:4 (0:2)

Osmifinále: FC Baník Ostrava - FK ERA-PACK Chrudim 1:5 (0:1)

Svarog FC Teplice

Čtrtfinále: Svarog FC Teplice - FC Démoni Česká Lípa 5:1 (4:0)

Osmifinále: SK Interobal Plzeň - Svarog FC Teplice 4:9 (2:4)

Druhý semifinálový zápas:

VSŠK Zlín – AC Sparta Praha (11. 11. 2019 v 17:30)

05.11.2019 | autor: Petr Dejnožka

VARTA generální partner VARTA futsal ligy