Po roční pauze znovu na východočeské derby do Vysokého Mýta!

V loňském ročníku byl chrudimský ERA-PACK jediným východočeským zástupcem ve VARTA futsal lize, to se pro letošek změnilo. Nejzbach Vysoké Mýto je po roční přestávce způsobené nečekaným koncem v nejvyšší soutěži zpátky a těší se na úvodní vzájemné derby, ve kterém se pokusí rozjetou Chrudim zastavit.

Zápas startuje v pátek 1.11.2019 20:00 hodin v hale ve Vysokém Mýtě, jeho průběh lze sledovat na streamu na lstv.cz či v textové podobě na serveru onlajny.com!

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Podobné zápasy dobře známe, jsou trochu rozdílné. Musíme se však držet našeho plánu a hrát chytře. Tři body jsou velmi důležité, po dlouhé pauze se chceme vrátit na naši vytyčenou cestu.“

Jakub Vágner (kapitán Nejzbach Vysoké Mýto): „Po důležitém vítězství v České Lípě nás čeká východočeské derby s Chrudimí. Favorit je v tomto zápase jasný, nicméně nedáme svoji kůži zadarmo, protože každý zápas začíná za stavu 0:0. Pozitivním faktorem pro nás může být důležité vítězství proti sálovkářům z České Lípy, díky kterému můžeme do zápasu nastoupit s čistou hlavou. Navíc se opět budeme moct spolehnout na domácí fanoušky, kteří dorazí opět v hojném počtu.“

Statistiky:

Michal Jiráský (9)

více hráčů po 1 kartě

žluté karty

Michal Jiráský, Jakub Vágner, Jaroslav Kubát (3)

červené karty

Martin Šabata, Jaroslav Kubát (1)

01.11.2019 | autor: Petr Dejnožka

VARTA generální partner VARTA futsal ligy