Češi letí ve středu do Portugalska.

Česká futsalová reprezentace se od neděle připravuje na Kladně na základní skupinu kvalifikace MS 2020. Ta se odehraje od čtvrtka do neděle v portugalském Viseu.

Tomáš Koudelka, hráč Chrudimi: „Pro postup bude klíčové dobře se připravit na první dva soupeře a tyto zápasy zvládnout. Pevně věřím, že po dvou duelech budeme mít šest bodů a rozdáme si to s Portugalci o první místo. Očekávám tři těžké zápasy ve výborné kulise.“

Lukáš Rešetár, kapitán Plzně a reprezentace: „Očekávám těžké zápasy, první dva bychom měli ukázat naši kvalitu a zkušenost, s Portugalci, což jsou aktuální mistři Evropy, to bude na jejich hřišti extrémně těžké. Klíčové bude zvládnout bodově zmiňované první dva zápasy s Německem a Lotyšskem tak, abychom nemuseli o postup bojovat v posledním utkání. Do toho bychom právě chtěli jít uvolnění a pokusit se o překvapení.

Tomáš Neumann, trenér: „Čekají nás velmi těžké utkání. Dnes již není v Evropě lehkých soupeřů, a proto se chystáme důkladně připravit a splnit si první krok, kterým je postup do další fáze kvalifikace.“

Program zápasů kvalifikační skupiny

ČT 24. 10. od 19 hodin |             Česká republika – Německo
ČT 24. 10. od 22 hodin |             Portugalsko – Lotyšsko

PÁ 25. 10. od 19 hodin |             Lotyšsko – Česká republika
PÁ 25. 10. od 22 hodin |             Portugalsko – Německo

NE 27. 10. od 16 hodin |             Německo – Lotyšsko
NE 27. 10. od 19 hodin |             Česká republika – Portugalsko

Časy výkopů jsou uvedeny v našem čase, v Portugalsko je o 1 hodinu méně.

23.10.2019 | autor: redakce

VARTA generální partner VARTA futsal ligy