Prohlédni si bulletin k dnešnímu zápasu

V 6. kole VARTA futsal ligy se fanoušci mohou těšit na druhý televizní zápas sezony.

FK ERA-PACK Chrudim vyzve ve čtvrtek od 18.10 hodin před kamerami ČT Sport Slavii Praha. Jde o souboj týmů, které spolu v loňské sezoně dvakrát remizovaly.

Jejich souboj loni nepoznal vítěze. První vzájemný zápas se hrál v 10. kole v Edenu. Slávisté remizovali s ERA-PACKem 2:2. Odveta byla na góly bohatší. Skončila 3:3 a nastartovala nepříznivou sérii Východočechů, která je sesadila na třetí pozici po základní části.

V letošní sezoně jsou na tom oba celky úplně stejně. Po pěti kolech mají 12 bodů. Oba mančafty jednou prohrály. Chrudim doma s Teplicemi a Slavia v Plzni. Fanoušci tak ve čtvrtek uvidí perfektní souboj.

Domácí Chrudim jde do šestého zápasu v sezóně s velmi důležitou podporou vlastních fanoušků v zádech. „Čeká nás náročné utkání proti kvalitnímu, dobře trénovanému, soupeři," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. "Musíme předvést to nejlepší, abychom byli k zápasu stoprocentně připraveni. Vloni jsme zažili proti Slavii těžké časy, takže nyní musíme být stoprocentně soustředění, abychom odehráli dobrý zápas,"  dodal chrudimský trenér Felipe Conde.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

6. kolo základní části VARTA futsal ligy proti SK Slavia Praha začíná ve čtvrtek  17.10. od 18:10  hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SK SLAVIA PRAHA  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE.

17.10.2019 | autor: redakce

VARTA generální partner VARTA futsal ligy