Před televizními kamerami hostí ERA-PACK pražskou Slavii

Chrudimští futsalisté jsou po pohárovém postupu a hladké výhře nad Tangem Hodonín ve velké pohodě, kterou si budou chtít přenést i do zápasu proti sešívanému výběru. K vidění bude souboj druhého a třetího týmu průběžné tabulky VARTA futsal ligy, který, zajisté, přinese fanouškům zajímavou podívanou. Po zápase se Slavií se navíc bude losovat podepsaný dres Tomáše Koudelky!

Zápas startuje trochu netradičně ve čtvrtek 17.10.2019 18:10 hodin v chrudimské sportovní hale, sledovat ho můžete v televizním přenosu na ČT Sport či v textové podobě na onlajny.com!

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Čeká nás náročné utkání proti kvalitnímu, dobře trénovanému, soupeři. Musíme předvést to nejlepší, abychom byli k zápasu stoprocentně připraveni. V loni jsme zažili proti Slavii těžké časy, takže nyní musíme být stoprocentně soustředění, abychom odehráli dobrý zápas.“

Ivan Božovič (trenér SK Slavia Praha): „Chrudim má kvalitní a zkušený tým s individuální kvalitou, se kterou umí trenér Conde dobře pracovat. Soupeř je ve všech aspektech hry asi lepší než my, ale to my se nebudeme bát a postavíme proti tomu týmovost. Nemáme, co ztratit, pokud hráči ukážou své maximum, technicky, takticky, fyzicky i mentálně, tak můžeme uspět. Věřím svým hráčům a doufám, že předvedou hodně z toho, na čem pracujeme na tréninku.“

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.

SK Slavia Praha