Druhý zápas ve třech dnech! Oslabená Chrudim jede pro body na půdu nováčka

Dva dny po dlouhé cestě a vítězství v Jeseníku čeká zraněními zužovaný tým Felipe Condeho další náročný výlet. Pro další tři body do tabulky VARTA futsal ligy zamíří chrudimští futsalisté do Hodonína. Místní Tango v pozici nováčka zatím na úvodní bodový zisk do tabulky stále čeká.

Zápas startuje v pátek 11.10.2019 ve 20:30 hodin v hodonínské sportovní hale, sledovat ho můžete v textové podobě na onlajny.com!

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Čeká nás druhá dlouhá cesta v rozmezí tří dnů, k utkání máme k dispozici malé množství hráčů. Stojí před námi velká výzva, ale doufáme a věříme v zisk tří bodů. Stále se posouváme dopředu a doufám, že budeme nastavený směr následovat.“

Jiří Štěrba (předseda FC Tango Hodonín): „Do Hodonína přijede fenomén českého futsalu, což je pro všechny fanoušky v regionu svátek. Chtěl bych ocenit profesionální přístup trenéra Chrudimi pana Condeho, který bere tento zápas, jako další "velkou výzvu". Což ale trochu zavání falešnou skromností, protože tým, který i v oslabené sestavě porazil nadupanou mistrovskou Spartu, nemůže brát nezkušený mladý tým Tanga příliš vážně. Jediné komplikace pro Chrudim může opravdu způsobit jen cesta na utkání.“

Statistiky:

Everton, Pavel Drozd (4)

nejlepší střelec

Michal Jakubíček (3)

Matěj Slováček, Everton (3)

nejvíce asistencí

Marek Buc (3)

Everton (7)

nejvíce bodů

Marek Buc (5)

více hráčů po 1 kartě

žluté karty