V rámci čtvrtfinále Poháru SFČR míříme do Jeseníku

Po cenné ligové výhře nad Spartou Praha se chrudimští futsalisté musí soustředit pro změnu na pohárovou soutěž. Ve čtvrtfinále je čeká cesta do Jeseníku, kde se pokusí dostat mezi nejlepší čtyřku Poháru SFČR.

Jeseník je v pohárové soutěži pro Chrudim tradičním soupeřem, za posledních pět let se obě mužstva potkají již potřetí. Ve dvou předchozích případech se překvapení nezrodilo. V listopadu před čtyřmi lety ERA-PACK svému soupeři na jeho hřišti nadělil deset branek, v loňské sezoně byl již souboj o poznání vyrovnanější, Chrudim si domů odvezla výhru „jen“ 3:1.

Gamaspolu Jeseník hrající II. ligu Východ, začátek nové sezony vyšel na výbornou. Po dvou zápasech má na kontě šest bodů za hladké výhry proti Opavě a rezervě hodonínského Tanga.

Zápas startuje ve střeu 9.10.2019 v 19 hodin, sledovat ho můžete v textové podobě na onlajny.com!

Osmifinálové zápasy

Žabinští Vlci Brno - Gamaspol Jeseník 3:4 (0:1)

Branky: 23. Hansl (Bouček), 32. Starý, 34. Havlín – 17. Kazár (Schneider), 21. Novák (Vavrač), 30. Plhák (Bajza), 36. Schneider (Vavrač).

Baník Ostrava - ERA-PACK Chrudim 1:5 (0:1)

Branky: 33. Myška (Blahut) - 15. Éverton (Drozd D.), 23. Drozd D. (Éverton), 27. Drozd P. (Drozd D.), 29. Doša (Éverton), 36. Drozd P. (Doša).

Ostatní čtvrtfinálové zápasy

Flamengo Hradec Králové - VSŠK Zlín 5:7
Svarog Teplice - Démoni Česká Lípa 5:1
Gamaspol Jeseník - ERA-PACK Chrudim