Prohlédni si bulletin k dnešnímu zápasu

VARTA futsal liga pokračuje čtvrtým kolem v pátek a netradičně i v neděli.

Chrudim  změří doma síly s pražskou Spartou, do Českých Budějovic se vypraví staronový účastník nejvyšší soutěže z Vysokého Mýta.

Domácí Chrudim jde do čtvrtého zápasu v sezóně s velmi důležitou podporou vlastních fanoušků v zádech.  „Hrajeme proti skvělému týmu, musíme podat vynikající výkon. Ještě jsme nenašli ten správný rytmus, který je pro tým nesmírně důležitý, každý zápas se snažíme posunout.," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. „V zápase nám bude chybět řada důležitých hráčů, ale ti, co nastoupí, jsou pečlivě připraveni. Jsme si vědomi důležitostí utkání a uděláme vše pro to, abychom vyhráli“, dodal chrudimský trenér Felipe Conde.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

4. kolo základní části VARTA futsal ligy proti AC Sparta Praha začíná v pátek 4.10. od 20:00  hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - AC SPARTA PRAHA  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE.

04.10.2019 | autor: redakce

VARTA generální partner VARTA futsal ligy