V repríze loňského semifinále přivítáme pražskou Spartu

Čtyři dny po vítězném přátelském zápase proti Kuvajtu čeká chrudimské futsalisty v nejvyšší soutěži těžká zkouška. Na své palubovce přivítají úřadujícího mistra a účastníka letošního ročníku futsalové Ligy mistrů – celek AC Sparta Praha! Svěřenci trenéra Beniho Simitčiho zatím ve VARTA futsal lize neztratili ani bod a tuto statistiku si budou chtít uhájit i v repríze loňského semifinále play off, které vyhráli 3:1 na zápasy.

Zápas startuje v pátek 4.10.2019 ve 20 hodin v chrudimské sportovní hale, sledovat ho můžete na serveru lstv.cz či v textové podobě na onlajny.com!

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Hrajeme proti skvělému týmu, musíme podat vynikající výkon. Ještě jsme nenašli ten správný rytmus, který je pro tým nesmírně důležitý, každý zápas se snažíme posunout. V zápase nám bude chybět řada důležitých hráčů, ale ti, co nastoupí, jsou pečlivě připraveni. Jsme si vědomi důležitostí utkání a uděláme vše pro to, abychom vyhráli.“

Beni Simitči (trenér Sparty) před utkáním s Chrudimí: „Jak jsem říkal již dříve, je super, že hrajeme generálku na Ligu mistrů s Chrudimí, protože zápasy v lize nás moc neprověří a tohle pro nás bude úplný ideál, abychom viděli, co a jak. Na zápas se těším nejen já, ale konečně i hráči samotní, kteří se zde budou moct konečně ukázat ve stoprocentním světle. Utkání proti týmu, který roky kraloval českému futsalu určitě donutí hráče, aby vydali své maximum, takže očekávám super zápas, veliký boj. Chrudimští se na velký boj musejí spoléhat, ale my se budeme soustředit jen na sebe. I přesto, že nám bude chybět Michal Seidler, tak tam jedeme vyhrát a uděláme pro to maximum. Proto jsem rozhodl, že od středy jedeme na soustředění do Kutné Hory, kde budeme mít čtyři až pět tréninků a odtamtud pojedeme rovnou na zápas.“

Statistiky:

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

2 – 0 – 1

zápasová bilance

3 – 0 – 0

skóre

5.

umístění v tabulce

1.