Prohlédni si bulletin k prvnímu zápasu nové sezóny

VARTA futsal liga otevře své brány stylově - televizním zápasem. Už ve čtvrtek si můžete v 18:10 zapnout ČT Sport, kde se odehraje parádní bitva. Chrudimský ERA-PACK vyzve vicemistra soutěže a vítěze loňské základní části Svarog FC Teplice.

Jak se hrálo loni?

V loňské sezoně na sebe oba celky narazily dvakrát. V 11. kole se hrálo v Chrudimi, kde domácí ERA-PACK vyhrál 3:1. V zápase se za domácí trefili Max, Slováček a Éverton. Za hosty Claudinho. Odveta přišla v poslednmím kole základní části. Teplicím stačil bod, aby se udržely na první pozici. Chrudim musela vyhrát. Zápas skončil výhrou Severočechů 2:1. Za vlky se trefil Teka a po vyrovnání Maxe rozhodl o výhře domácích Nene v poslední minutě do prázdné brány.

Domácí Chrudim jde do prvního zápasu v sezóně s důležitou podporou vlastních fanoušků v zádech.  „Věřím, že nás čeká skvělé, velmi sledované utkání. Trenéři se dobře znají, na obou stranách jsou skvělí hráči, to vše jsou ingredience pro parádní zápas ," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. „Chceme odstartovat sezonu dobře a doma zvítězit, ale víme, že nás čeká náročné utkání. Očekávám velkou podporu našich fanoušků v hale a ohromné číslo lidí u televizních obrazovek“, dodal chrudimský trenér Felipe Conde.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

1. kolo základní části VARTA futsal ligy proti Svarog FC Teplice začíná ve čtvrtek 5. září v 18:10 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SVAROG FC TEPLICE  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

05.09.2019 | autor: redakce

VARTA generální partner VARTA futsal ligy