Startuje soutěž o podepsaný dres Tomáše Koudelky!

Během domácích zápasů předchozích ročníků jste měli možnost se pravidelně zúčastňovat soutěží o podepsané dresy chrudimských hráčů, letos tomu nebude jinak. Následující čtyři domácí zápasy se bude soutěžit o podepsaný dres Tomáše Koudelky!

Soutěž se bude skládat ze čtyř kol. Ve všech kolech se bude soutěžit o tři hodnotné ceny a na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu.

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

–  Po skončení zápasu s týmem Slavie 18. 10. se do osudí všechny lístky vrátí a přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Tomáše Koudelky.

1. kolo     5.9.2019           FK ERA-PACK Chrudim – Svarog FC Teplice (1. kolo)

2. kolo     13.9.2019        FK ERA-PACK Chrudim – Helas Brno (2. kolo)

3. kolo    4.10.2019        FK ERA-PACK Chrudim – AC Sparta Praha (4. kolo)

4. kolo    18.10.2019       FK ERA-PACK Chrudim – SK Slavia Praha (6. kolo)

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích utkáních!

05.09.2019 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

VARTA generální partner VARTA futsal ligy