Přípravu zakončí turnaj Futsal Masters 2019

Po roční přestávce míří chrudimští futsalisté k prestižnímu turnaji do Polska. Futsal Masters 2019 hostí města Jelcz-Laskovice a Olešnice, ERA-PACK zde bude chtít navázat na úspěšné vystoupení v roce 2017, které zakončili Condeho svěřenci úspěšným penaltovým rozstřelem a ziskem zlatých medailí!

V partnerském městu města Chrudimě – Olešnici – nečeká chrudimské hráče vůbec nic jednoduchého. V základní skupině se utkají s třemi zajímavými soupeři, nasbíraný počet bodů rozhodne o tom, do zápasu o jaké umístění půjde tým ERA-PACKu v  závěrečném hracím dni turnaje.

A kdo že tým trenéra Felipe Condeho v Olešnici čeká?

NFC Uragan Ivano-Frankovsk: Nejobávanější soupeř hned na úvod. Chrudimští futsalisté na závěr úvodního hracího dne vyzvou celek Ivano-Frankovsk, který bude v Polsku patřit k favoritům turnaje. V loňském ročníku nejvyšší ukrajinské soutěže až do posledního kola věřil v zisk mistrovského titulu, na stříbrnou pozici ho posunula až porážka od následného šampiona z Chersonu po výsledku 3:5. I přesto bude Uragan chtít druhé místo v letošním ročníku vylepšit a navázat tím na devět let starý mistrovský titul. Po jeho zisku se Uragan dokonce představil ve futsalové Lize mistrů, kde se prodral až do elitní fáze a tam porazil například i slovenského šampiona z Bratislavy.

FC Toruň: Jedno z nejčerstvějších jmen v polské lize si ihned našlo své místo na předních příčkách. Klub, který vznikl po velké reorganizaci v roce 2013, se již po dvou letech posunul do nejvyšší soutěže a ihned sbírá jeden úspěch za druhým. Po dvou bronzech v loňské sezoně konkurovali tradičnímu mistrovi Rekordu Bielsko-Biala a skončil těsně za ním na druhé pozici. Dokáže v letošním roce ovládnout polskou ligu?

KS Górnik Polkowice: Papírově nejslabším týmem „chrudimské“ skupiny je celek z Polkowic. Velká neznámá zakončila loňský prvoligový ročník na třetím místě ve své skupině a jen těsně nedosáhla na umístění zaručující barážové boje o postup do nejvyšší soutěže. S outsiderem skupiny se v Olešnici poměříme až na samotný závěr.

Rozpis zápasů

úterý 27.8.2019

20:30 - NFC Uragan Ivano-Frankovsk – FK ERA-PACK Chrudim

středa 28.8.2019