Příprava: Doma s Ukrajinci a Plzní, pak na Futsal Masters 2019

Mužstvo ERA-PACKu má za sebou úvodní dva týdny letní přípravy, hráči dostávají pod koučem Condem pořádný dril. Zároveň je již jasno i o přípravných zápasech.

Do zápasové části přípravy vstoupí proti ukrajinskému týmu Sokol Chmelnickij, o šest dní později budou před vlastními fanoušky hostit konkurenta z Plzně. Koncem měsíce srpna zamíří futsalisté Chrudimi do Polska na turnaj Futsal Masters 2019.

S týmem Sokol Chmelnickij poměří Chrudimští síly již v sobotu 17. srpna od 17 hodin, o den dříve se s ukrajinským celkem utká od 20 hodin na chrudimské palubovce tým Nejzbachu Vysoké Mýto!

V současné době byla zveřejněna jména jen některých účastníků akce. Letos mezi nimi nebudou chybět ukrajinské celky Uragan Ivano-Frankovsk a Sokol Chmelnickij, z domácích týmů je jisté účast polského vicemistra FC Toruň a ze Španělska dorazí, stejně jako před dvěma roky, FC Barcelona B. Další jména účastníků tohoto zajímavého klání jistě pořadatelé brzy odtajní.

Turnaj má kvalitní úroveň a dá nám možnost poměřit síly se čtyřmi týmy s různými strategiemi a kvalitou. Je to pozitivní pro náš vývoj, zapracujeme na tom, aby naše mužstvo bylo stoprocentně připraveno na úvodní kolo ligového ročníku,“ předvídá Conde.

Do ligového ročníku vstoupí bronzový tým loňské sezony VARTA futsal ligy v pátek 6. září, na domácí palubovce hostí loňského finalistu z Teplic.

Rozpis přípravných zápasů:

17.8.      17:00     FK ERA-PACK Chrudim – Sokol Chmelnickij (Ukrajina)

23.8.      20:00     FK ERA-PACK Chrudim – SK Interobal Plzeň

27.-31.8. turnaj Futsal Masters 2019 (Olešnice, Polsko)

V pátek 16.8. se utká ve MSH Chrudim od 20:00 se Sokol Chmelnickij Nejzbach Vysoké Mýto.

12.08.2019 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

VARTA generální partner VARTA futsal ligy