Veteráni Chrudim potřetí usedli na mistrovský trůn!

Po celodenních bitvách v kutnohorské hale je rozhodnuto o letošním vítězi veteránských soutěží. Trofej si odvezli hráči týmu Veteráni Chrudim, v jejichž sestavě nastoupili také bratři Marešové. V řadě týmů se objevila spousta reprezentantů z let minulých.

Chrudimští prošli turnajem bez jediné porážky, navíc během pěti zápasů inkasovali jen čtyřikrát. Po dvou čistých kontech v základní skupině se nejvíce „natrápili“ s Defectem Praha ve čtvrtfinále, jehož stíhací jízda leckoho vystrašila. Soupeři v semifinále a ve finále již byli bez šance. „Konkurence stárne stejně jako my. Ale u nás v týmu všichni kromě mě a Máry Kopeckého ještě hrají futsal nebo fotbal a naše výhra byla letos jednoznačná. Samozřejmě u nás byla znát také přítomnost Romana s Michalem,“ hledal důvody vítězství Chrudimi brankář Tomáš Meller.

A jaké byly oslavy třetího titulu? „Se spoluhráči z Chrudimi jsme chvilku poseděli v hospodě Pod Vodojemem, ale protože se turnaj odehrál v neděli a všichni jsme museli v pondělí do práce, oslavy nijak bouřlivé nebyly,“ podotkl Meller.

Výsledky:

Veteráni Chrudim - SK Alfa Liberec 2:0 (1:0)

Branky: 8. Vladyka, 13. M. Mareš.

R.S.C. Čechie Slaný - Veteráni Chrudim 0:5 (0:3)

Branky: 1. R. Mareš, 6. Vladyka, 10. R. Mareš, 14. a 19. Semerád.

Skupina A

1. místo: Veteráni Chrudim

2. místo: SK Alfa Liberec

3. místo: R.S.C. Čechie Slaný

Čtvrtfinále

Veteráni Chrudim - Defect Praha 3:2 (2:0)

Branky: 2. Semerád, 10. Vladyka, 17. M. Mareš - 20. Socher, 20. Toman

Semifinále

Veteráni Chrudim - Hespro Hradec Králové 4:0 (1:0)

Branky: 9. R. Mareš, 14. Vladyka, 15. a 18. Tesař.

Finále

Veteráni Chrudim - Alfa Liberec 5:2 (3:1)

Branky: M. Mareš 3, Tesař, Semerád - Salák, Bomba.

Sestava Chrudimi: Tomáš Meller, Marek Kopecký, Miroslav Semerád, Jiří Tesař, Michal Mareš, Petr Vladyka, Petr Popelka, Roman Mareš.

25.06.2019 | autor: Petr Dejnožka | foto: Radek Klier