Prohlédni si bulletin ke čtvrtému semifinále play-off

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi.

Pražané vedou v sérii 2:1 a z východu Čech si budou chtít odvézt postup do finále. Přijďte vyprodat chrudimskou halu!

Domácí Chrudim jde do 4. semifinále play-off s důležitou podporou vlastních fanoušků v zádech.  V dalším zápase musíme snížit množství našich chyb. Ty nás stojí strašně moc. Doufáme, že opět odehrajeme kvalitní utkání, které nám vynese možnost vrátit se ještě jednou do Prahy na rozhodující duel.," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. „Počítáme s podporou našich fanoušků, kteří jistě vytvoří skvělou atmosféru a celou dobu nás budou tlačit dopředu“, dodal chrudimský trenér Felipe Conde.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

4. semifinále pla-off  VARTA futsal ligy proti AC Sparta Praha začíná ve středu 15. května ve 20:00 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SK OLYMPIK MĚLNÍK  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

15.05.2019 | autor: redakce