Mobilizace fanoušků! Chrudim bude doma odvracet mečbol

Potřebujeme Vaši podporu! ERA-PACK Chrudim prohrává po velkolepé bitvě na Podvinném mlýně se Spartou po třech zápasech semifinálové série play-off VARTA futsal ligy 1:2 na zápasy a jediná prohra ho dělí od konce letošního ročníku. A právě teď všichni věří ve vaši podporu.

Ve čtvrtém utkání budou chrudimskému týmu chybět potrestaní Bagatini s Evertonem, šanci prodloužit sezonu tak dostanou jiní. Vyhecovaný souboj mezi FK ERA-PACKem Chrudim a AC Spartou Praha startuje v chrudimské sportovní hale ve středu 15.5.2019 přesně ve 20 hodin.

Chrudimský tým jistě požene za vyrovnáním série plná hala, pokud se rozhodnete skvělou atmosféru nepodpořit, využijte přímý přenos na lstv.cz či textový komentář na onlajny.com.

První tři zápasy série:

AC Sparta Praha – FK ERA-PACK Chrudim 3:0 (2:0)

Branky: 12. Wilde (Angellott), 24. Drahovský (Seidler), 33. Wilde (Drahovský).

AC Sparta Praha: Vahala – Seidler (C), Novak, Grbeša, Drahovský, Vnuk, Wilde, Angellott, Křivánek, Hora, Amrani, Hrdina

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, R. Mareš, M. Mareš, Max (C), Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

FK ERA-PACK Chrudim – AC Sparta Praha 6:4 po prodloužení (1:3, 4:4)

Branky: 18. Bagatini, 29. Koudelka, 37. Bagatini, 37. Koudelka, 47. Slováček, 48. Koudelka – 5. Wilde, 14. Grbeša, 15. Wilde, 30. Novak

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, Roman, Mareš, Max (C), Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe.

AC Sparta Praha: Gerčák (49. Vahala) – Seidler (C), Novak, Grbeša, Drahovský, Vnuk, Wilde, Angellot, Křivánek, Amrani, Hrdina, Hora, Brahimi.

AC Sparta Praha – FK ERA-PACK Chrudim 10:9 po prodloužení (3:3, 6:6, 7:7)

Branky: 7. Drahovský, 12. Wilde (Seidler), 12. Drahovský (Wilde), 21. Cupák (Vnuk), 22. Vnuk (Seidler), 25. Wilde, 45. Seidler, 46. Drahovský (Novak), 48. Wilde (Drahovský), 50. Novak (10 m kop) – 10. Bagatini (Felipe), 11. Drozd D. (Koudelka), 17. Drozd P. (Everton), 28. Everton, 34. Drozd P. (Drozd D.), 36. Everton, 45. Everton, 47. Slováček (Koudelka), 49. Everton (Koudelka.)

AC Sparta Praha: Vahala – Seidler (C), Cupák, Vnuk, Drahovský – Wilde, Amrani, Grbeša, Novak – Brahimi, Křivánek, Hora, Hrdina

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, Mareš R., Mareš M., Max (C), Koudelka, Drozd P., Drozd D., Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V dalším zápase musíme snížit množství našich chyb. Ty nás stojí strašně moc. Doufáme, že opět odehrajeme kvalitní utkání, které nám vynese možnost vrátit se ještě jednou do Prahy na rozhodující duel. Počítáme s podporou našich fanoušků, kteří jistě vytvoří skvělou atmosféru a celou dobu nás budou tlačit dopředu.“

Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha): „Moc se na středeční zápas v Chrudimi těším, protože očekávám opět vynikající atmosféru jak ze strany diváků, tak ze strany hlavních aktérů. Po páteční výhře máme dva zápasy k tomu, abychom zvládli postoupit, a proto si myslím, že jsme v lepší situaci než Chrudim. Nicméně to neznamená, že budeme hrát lehkovážně, naopak pojedeme do Chrudimi ostražití, abychom neopakovali stejné chyby jako minule. Rozhodně chceme tuhle sérii ukončit a uděláme pro to vše, co bude v našich silách!"

Statistiky play-off:

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

4 – 0 – 2

zápasová bilance

5 – 0 – 1

skóre

7,8 : 3,5

průměr gólů na zápas

7,2 : 3,5