Bitvu o mečbol uvidí Podvinný mlýn! Otočí ERA-PACK stav série?

Semifinále play-off VARTA futsal ligy se stěhuje zpět do hlavního města. Na úvodní výhru Sparty chrudimští futsalisté dokázali odpovědět v prodloužení druhého zápasu a stav je tak vyrovnán. Do kádru pražského týmu se po dvouzápasové stopce vrátí David Cupák, Chrudimští půjdou do třetího mače kompletní.

Souboj na Podvinném mlýně startuje v pátek 10.5.2019 ve 20 hodin. Průběh utkání můžete sledovat v přímém přenosu Livesport TV na lstv.cz či v textové podobě na onlajny.com!

První dva zápasy série:

AC Sparta Praha – FK ERA-PACK Chrudim 3:0 (2:0)

Branky: 12. Wilde (Angellott), 24. Drahovský (Seidler), 33. Wilde (Drahovský).

AC Sparta Praha: Vahala – Seidler (C), Novak, Grbeša, Drahovský, Vnuk, Wilde, Angellott, Křivánek, Hora, Amrani, Hrdina

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, R. Mareš, M. Mareš, Max (C), Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

FK ERA-PACK Chrudim – AC Sparta Praha 6:4 po prodloužení (1:3, 4:4)

Branky: 18. Bagatini, 29. Koudelka, 37. Bagatini, 37. Koudelka, 47. Slováček, 48. Koudelka – 5. Wilde, 14. Grbeša, 15. Wilde, 30. Novak

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, Roman, Mareš, Max (C), Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe.

AC Sparta Praha: Gerčák (49. Vahala) – Seidler (C), Novak, Grbeša, Drahovský, Vnuk, Wilde, Angellot, Křivánek, Amrani, Hrdina, Hora, Brahimi.

Ohlasy před utkáním:

David Cupák (hráč AC Sparta Praha): „Stav série je 1:1. Teď jsme na řadě my, abychom zvládli domácí zápas. Musíme hrát aktivně a důrazně chrudimským do těla. Když předvedeme stejný výkon, jako v prvním utkání na domácí palubovce, tak budeme úspěšní. Měl jsem dva zápasy pauzu, teď se těším zpátky na palubovku a věřím, že klukům pomůžu. Za sebe můžu říct, že na hřišti necháme vše. Doufám, že nám diváci pomůžou a poženou nás za vítězstvím. Chceme si jít pro druhý bod v sérii."

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Necháme li stranou všechny kecy, které byly na internetu napsány, můžeme očekávat další kvalitní, hodně vyrovnaný zápas. Oba týmy již dokázaly zvítězit na vlastním hřišti, my ale tentokrát musíme hrát jinak, než tomu bylo v prvním utkání. A co je nejdůležitější, doufám, že se zápas bude rozhodovat přímo na hřišti. A všechna obvinění a výhrůžky zůstanou v pozadí, aby mohla obě mužstva předvést pěkný futsal.“

Statistiky play-off:

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

4 – 0 – 1

zápasová bilance

4 – 0 – 1

skóre

7,6 : 2,2

průměr gólů na zápas

6,6 : 2,4