Partnerem dnešního utkání je internetový obchod IGSHOP.CZ!

Partnerem druhého semifinálového střetnutí mezi týmy FK ERA-PACK Chrudim a AC Sparta Praha je internetový obchod IGSHOP.CZ!

Jsme nový internetový obchod se sportovním zbožím za výhodné ceny! Věnuješ se fotbalu, lednímu hokeji či jinému venkovnímu či halovému sportu? To jsi u nás správě. V našem eshopu si můžeš vybrat kvalitní produkty zdravotnického materiálu, sportovních lahví, tréninkových pomůcek, sortiment sloužící k vybavení hřiště či pro rozhodčí.

Prodáváme prvotřídní zahraniční produkty od předních světových dodavatelů. Spolupracujeme se společnostmi LISKI, PHYTO PERFORMANCE, ICE POWER, ALUSPORT a další.

Sídlíme zde v Chrudimi na adrese Čáslavská 328, zboží vám však doručíme po celé České republice i do zahraničí.

Sportovní pomůcky lze zakoupit na webové adrese www.igshop.cz!

02.05.2019 | autor: Petr Dejnožka