Prohlédni si bulletin k druhému semifinále play-off

Prohlédni si bulletin k druhému semifinále play-off
Třaskavá bitva číslo 2. Chrudim potřebuje Spartu porazit V Chrudimi se schyluje k další parádní futsalové bitvě. Domácí ERA-PACK hostí ve čtvrtek od 20 hodin ve druhém semifinálovém klání play-off VARTA futsal ligy pražskou Spartu.


Pražané vedou v sérii 1:0 a z východu Čech si budou chtít odvézt postupový mečbol. Přijďte vyprodat chrudimskou halu!


Domácí Chrudim jde do 2. semifinále play-off s důležitou podporou vlastních fanoušků v zádech.  „Ve druhém zápase musíme zlepšit individuální výkony. Je to mnohem více otázka psychiky než taktické připravenosti. Navíc jsme s nízkou úrovní naší hry ztráceli i emoční kontrolu, a to se nesmí stávat.," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. „Poučili jsme se z prvního utkání. V odvetě musíme zlepšit náš přístup a našim fanouškům ukázat skvělý futsal,“ dodal chrudimský trenér Felipe Conde.


A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

 

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku. 


2. semifinále pla-off  VARTA futsal ligy proti AC Sparta Praha začíná ve čtvrtek 2. května ve 20:00 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

 

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SK OLYMPIK MĚLNÍK  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE


02.05.2019 | autor: redakce

VARTA futsal liga

Partner klubu