Doma musíme zabrat! ERA-PACK chce srovnat krok

Ve čtvrtek nás čeká důležitá futsalová bitva! ERA-PACK Chrudim chce na domácí palubovce odčinit úvodní zaváhání z Podvinného mlýna a chce semifinálovou sérii vyrovnat. Nečeká ho však nic jednoduchého, do chrudimské sportovní haly dorazí rozjetá Sparta!

Úvodní utkání přineslo výsledek 3:0 pro celek z hlavního města, ERA-PACK vůbec nedokázal prolomit obranu soupeře a po nepřesvědčivém výkonu musí sérii dotahovat. V sérii hrané na tři vítězné zápasy není nic rozhodnuto.

Souboj s pořadovým číslem dvě začne na chrudimské palubovce ve čtvrtek 2.5.2019 přesně ve 20 hodin! Věříme, že se rozhodnete podpořit čtrnáctinásobného mistra přímo v hale! Pokud tomu tak nebude, utkání můžete sledovat v přímém přenosu na serveru lstv.cz či v textové podobě na webu onlajny.com!

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Ve druhém zápase musíme zlepšit individuální výkony. Je to mnohem více otázka psychiky než taktické připravenosti. Navíc jsme s nízkou úrovní naší hry ztráceli i emoční kontrolu a to se nesmí stávat. Poučili jsme se z prvního utkání. V odvetě musíme zlepšit náš přístup a našim fanouškům ukázat skvělý futsal.“

Michal Seidler (hráč AC Sparta Praha):  „Očekávám velmi těžké utkání, ve kterém bude rozhodovat koncentrace a především defenziva. Na domácí palubovce jsme zápas zvládli jako tým. Odvedli jsme dobrou práci, plnili jsme úkoly, které jsme si před zápasem zadali a v tomto duchu musíme zápas odehrát i v Chrudimi. Myslím si, že utkání bude velmi tvrdé. I přes to, že bude Chrudimská hala pravděpodobně naplněna, chceme si dojít pro druhý bod."

Statistiky play-off:

AC Sparta Praha

Pavel Drozd, Everton (6)

nejlepší střelec

Michal Seidler, Wilde (7)

Everton, Tomáš Koudelka (5)

nejvíce asistencí

Tomáš Drahovský (7)

Everton (11)

nejvíce bodů

Tomáš Drahovský (10)

Everton, Matěj Slováček, Max (1)