Boj o finále odstartuje na Spartě, vyrazte Chrudim podpořit!

Předčasné finále. Souboj Sparty Praha a ERA-PACKu Chrudim bude v semifinále play-off VARTA futsal ligy nesmírně sledován.

Pražský celek vstoupí do semifinálové série v pozici favorita na domácí půdě a jeho cíl je jasný – kralování Chrudimi ukončit. Svěřenci trenéra Felipe Condeho budou chtít odčinit zaváhání ze závěru základní části a na Podvinném mlýně udělat důrazné gesto k postupu.

Souboj startuje v Praze v pátek 26.4.2019 ve 20:15, úvodní semifinálový duel můžete sledovat na televizní stanici ČT Sport či v textové podobě na onlajny.com!

POZOR přímý vstup začne až po skončení hokejové utkání - tzn. cca 20:45 hod.

Do Prahy se chystá autobus fanoušků, který je již téměř zaplněn. Pojeď podpořit ERA-PACK Chrudim v cestě za patnáctým titulem, přihlas se buď na telefonním čísle 776 661 643  nebo na facebookové stránce FANS FUTSAL CHRUDIM.

Vzájemná utkání letošní sezony:

Základní část VARTA futsal ligy

AC Sparta Praha – FK ERA-PACK Chrudim 3:2 (1:0)

Branky: 20. Wilde (Vahala), 22. Wilde (Drahovský), 35. Angellott – 21. P. Drozd (D. Drozd), 37. Everton (10 m kop)

AC Sparta Praha: Vahala – Seidler (C), Novak, Grbeša, Drahovský, Vnuk, Cupák, Hora, Wilde, Angellott, Křivánek

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, R. Mareš, M. Mareš, Max (C), Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

FK ERA-PACK Chrudim – AC Sparta Praha 3:2 (2:1)

Branky: 6. a 15. Max, 29. Slováček – 2. Drahovský, 36. Vnuk

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

AC Sparta Praha: Gerčák – Seidler, Drahovský, Novak, Grbeša, Hora, Hrdina, Doležal, Vnuk, Amrani, Pimpolho

Finále Poháru FAČR:

AC Sparta Praha – FK ERA-PACK Chrudim 2:3 (1:2)

Branky: 7. Vnuk (Pimpolho), 36. Novak – 15. Bagatini, 19. Bagatini (Everton), 32. Koudelka

AC Sparta Praha: Gerčák – Seidler, Drahovský, Novak, Grbeša, Pimpolho, Hrdina, Amrani, Vnuk. Cupák

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Éverton, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Je před námi náročná a vyrovnaná série. Věřím, že uvidíme otevřené zápasy dvou týmů, které si chtějí dojít pro titul. Sparta má výhodu, že bude hrát více zápasů doma. Můj tým zaznamenal od konce základní části výrazný posun dopředu, jsme si jistí, že odvedeme dobrou práci. Musíme se soustředit na každé jednotlivé utkání, nemyslet příliš dopředu, měnit strategii zápas po zápase. Hodně jsme trénovali a jsme připraveni. Myslím si, že fanoušci uvidí skvělou bitvu, ze které bude těžit celý český futsal.“

Tomáš Drahovský (hráč AC Sparta Praha): „Na sérii s Chrudimí se moc těšíme. Je to něco, k čemu jsme směřovali celou sezonu. V play off nechceme být do počtu a budeme se snažit Chrudimi co nejvíce postup znepříjemnit a v některém z utkání zvítězit. Jsem rád, že hrajeme další utkání v televizi, o to větší motivace to pro nás je se ukázat a předvést dobrý výkon jak divákům v hale, tak u obrazovek."

Statistiky play-off:

Pavel Drozd, Éverton (6)

nejlepší střelec

Michal Seidler (7)

Éverton, Tomáš Koudelka (5)

nejvíce asistencí

Tomáš Drahovský (6)

Éverton (11)

nejvíce bodů

Tomáš Drahovský, Michal Seidler (8)

žluté karty

David Cupák (1)