Prohlédni si bulletin k třetímu čtvrtfinále play-off

Prohlédni si bulletin k  třetímu čtvrtfinále play-off
Účasti v semifinále se přiblížili ve čtvrtek večer futsalisté Chrudimi. Vyhráli v mělnické hale 11:2 a v sérii tak vedou 2:0 na zápasy.

Rozhodnout o svém postupu mohou obhájci titulu dnes večer (19:30).

Domácí Chrudim jde do 3. čtvrtfinále play-off s podporou vlastních fanoušků v zádech.  „Ve třetím zápase musíme navázat na úroveň hry v utkáních předchozích. Když ho odehrajeme dobře, postoupíme," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. Každý dobrý zápas nám dává jistotu a víru v naší práci a to je v této fázi sezony nesmírně důležité. Věřím, že se naše hra bude fanouškům líbit a že doma sérii ukončíme,“ dodal chrudimský trenér Felipe Conde.

Z DŮVODU VČEREJŠÍHO STÁTNÍHO SVÁTKU NEBUDE NA POKLADNĚ K DISPOZICI TIŠTĚNÝ BULLETIN. Sběratélé se můžou nahlásit u vstupu a na příštím domácím zápase si vytištěný bulletin vyzvednout.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

3. čtvrtfinále pla-off  VARTA futsal ligy proti SK Olympik Mělník začíná v sobotu 20. dubna v 19:30 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SK OLYMPIK MĚLNÍK  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

20.04.2019 | autor: redakce