Pojďme to ukončit! ERA-PACK chce slavit postup do semifinále

Dvě jednoznačné výhry, vše podle papírových předpokladů. Chrudimští futsalisté dvakrát nadělili Mělníku dvojciferný výsledek a nyní by velmi rádi čtvrtfinálovou sérii ukončili v nejkratším možném čase.

Stát se tak může v sobotu 20.4.2019 od 19:30 před vlastními fanoušky!

Průběh třetího čtvrtfinálového utkání můžete sledovat na serveru onlajny.com!

Co bude dál?

Chrudimští futsalisté vedou v sérii nad Mělníkem 2:0 a v sobotu ji mohou před vlastními fanoušky ukončit. Pokud se tak stane, pauza nebude veliká. Semifinále VARTA futsal ligy již zná tři ze čtyř účastníků – své čtvrtfinálové série bez problémů zvládly Teplice, Sparta i Slavia. V případě postupu Chrudimi vyzve Sparta Praha právě ERA-PACK, Teplice si počíhají na sešívaný výběr.

A kdy že se začne? Termíny série samozřejmě ještě známy nejsou, jedna věc ale ano. Obě série odstartují den po sobě televizními duely. Ve čtvrtek 25.4. budou Teplice hostit právě Slavii, velkolepá bitva mezi Spartou Praha a ERA-PACKem Chrudim pak započne v pátek 26.4. od 20:10 v Praze!

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Ve třetím zápase musíme navázat na úroveň hry v utkáních předchozích. Když ho odehrajeme dobře, postoupíme. Každý dobrý zápas nám dává jistotu a víru v naší práci a to je v této fázi sezony nesmírně důležité. Věřím, že se naše hra bude fanouškům líbit a že doma sérii ukončíme.“

Jakub Němec (trenér Olympiku Mělník)V Chrudimi nás čeká nejspíš poslední zápas sezony, tak chceme předvést lepší výkon než v prvních dvou zápasech a zakončit sérii s hlavou nahoře. Chrudim se bude tlačit hodně do útoku a bude se chtít připravit na semifinále se Spartou. My jí zkusíme postup trošku znepříjemnit a dát víc branek než v předešlých utkáních.

Statistiky PLAY OFF:

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.

SK Olympik Mělník

2 – 0 – 0

zápasová bilance

0 – 0 – 2

skóre

10,5 : 1,5

průměr gólů na zápas

1,5 : 10,5