Do Mělníka pro postupový mečbol

Pro bod číslo dvě. Chrudimští futsalisté chtějí navázat na úvodní vysokou čtvrtfinálovou výhru proti Mělníku na jeho hřišti, odkud mají v plánu si přivézt mečbol na postup do semifinále.

Souboj ERA-PACKu Chrudim a Olympiku Mělník startuje na hřišti soupeře ve čtvrtek 18.4.2019 od 19:00! Sledovat jeho průběh můžete na serveru onlajny.com.

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Jsme připraveni na náročný zápas. Mělník má doma skvělé výsledky, na druhou stranu jsem přesvědčeni, že odvedeme kvalitní práci. Máme za sebou dva náročné týdny plné tréninků, kde jsme opravdu tvrdě dřeli. Věřím, že naše práce nás dostala na dostatečnou úroveň, kterou v rozhodujících zápasech play-off prokážeme.“

Jakub Němec (trenér Olympiku Mělník):,,Tentokrát to Chrudim nebude mít s námi tak snadné jako v prvním utkání. Máme cíl alespoň v jednom utkání zvítězit a doma máme největší šanci. To si je vědoma i Chrudim, proto nás určitě nepodcení a k utkání přistoupí s maximální koncentrací. Věřím, že utkání zvládneme a podaří se nám v této výborné sezóně v domácím prostředí porazit ještě jednoho TOP soupeře.''

Statistiky PLAY OFF:

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.

SK Olympik Mělník

1 – 0 – 0

zápasová bilance

0 – 0 – 1

skóre

průměr gólů na zápas

čistá konta