Hlavním partnerem našeho klubu se stal EURONICS Chrudim!

Hlavním partnerem našeho klubu se stal EURONICS Chrudim!
Klub ERA-PACKu Chrudim se od nové sezony může pochlubit novým hlavním partnerem. Podporu kvalitnímu futsalu vyjádřil EURONICS Chrudim!


Společnost EURONICS sdružuje desítky kamenných obchodů a disponuje třemi vlastními sklady, autodopravou, internetovým obchodem a spoustou kvalitních služeb, které našim zákazníkům usnadní nákup. Jednou z nich je například Osobní odběr expres na prodejnách EURONICS a výdejnách na prodejnách DATART po celé České republice. Nově pořízené výrobky zase můžete snadno ochránit prodlouženou zárukou, pojistit proti nahodilému poškození nebo si zajistíte záruku okamžité výměny zboží.

 

Nabízíme vám spotřební elektroniku všeho druhu. Od výrobků malých i velkých spotřebičů do domácnosti, přes notebooky, tablety, mobilní telefony a další vybavení do kanceláří až po navigace, fotoaparáty a ostatní produkty vhodné na cesty i pro zábavu. Široký sortiment výrobků zahrnuje chytré technologie, ekologické a také úsporné produkty.

 

Staňte se zákazníky EURONICS a budeme o vás pečovat. Pro své zákazníky pravidelně připravujeme aktuální nabídky elektra s exkluzivními cenami v podobě akčních letáků.

 

Prodejna v Chrudimi je pro vás otevřena každý všední den od 8 do 12 a od 13 do 17 hodin, v sobotu pak od 8 do 12 hodin. Sídlíme na adrese Palackého 805, Chrudim, neboj se nás kontaktovat na telefonním čísle 469 630 118!


Věříme, že, i díky Vám, letos dokráčíme k zisku patnáctého mistrovského titulu!

 

15.04.2019 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu