FANS Futsal Chrudim vyzývá všechny fanoušky

Tak dnes nám začíná nejoblíbenější část roku, play off!

Klukům se poslední dobou nedaří, proto je na nás fanoušcích, abysme je podrželi, podpořili a nastartovali k výkonům, na které jsou zvyklí jak oni, tak my.

Doufám, že se k tomu postaví všichni čelem a budou tým podporovat nejen při domácích zápasech, ale především na výjezdech, kterých bude s velkou pravděpodobností více, než v minulých letech.

Zároveň už teď se můžete hlásit na výjezd do Mělníka, který se uskuteční 18.4. a 23.4.. Čas odjezdu autobusu cca v 16:30 - 17:00, bude zveřejněn nejpozději den před odjezdem.

Přihlásit se můžete:
- Facebook - skupina FANS FUTSAL CHRUDIM, případně správce Tomáš Svoboda
- e-mail - sindybad@centrum.cz
- telefon - 776 661 643

Vzhledem k tomu, že 19.4. je státní svátek, tak očekáváme, že nás vyrazí do Mělníka plnej autobus! ❤

Takže na další dva měsíce si šetřete dovolený, ruce na tleskání a hlasivky na podporu! ❤ ERA-PACK Chrudim ❤

*** Neseď doma a pojeď podpořit ERA-PACK v cestě za patnáctým titulem! ***

05.04.2019 | autor: redakce