Prohlédni si bulletin k prvním čtvrtfinále play-off

Futsalisté Chrudimi vstupují do play off z třetí pozice po základní části. V pátek od 20.15 hodin vyzvou v prvním čtvrtfinále doma Mělník.

Domácí Chrudim jde do play-off s podporou vlastních fanoušků v zádech.   „V prvním kole play off nás čeká soudržný tým, který bude chtít využít našich chyb. Už si dokázali, že umí porážet silné týmy, vše bude záležet hlavně na našem výkonu," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. „K soupeři máme respekt, ale je důležité začít vyřazovací boje výhrou. Zároveň musíme v zápase zapracovat na zlepšení jednotlivých herních variant,“ dodal chrudimský trenér Felipe Conde.

Podle Matěje Slováčka je teď na hráčích, jak se ze dvou proher v řadě poučí a věří, že se tým vyburcuje k lepším výsledkům:  „Bohužel jsme nezvládli poslední tři zápasy v základní části, ale náš cíl zůstává stejný a to je zisk mistrovského titulu. Já věřím, že nám tyto prohry pomůžou a naopak nás dokážou vyburcovat k ještě lepším“.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

1. čtvrtfinále pla-off  VARTA futsal ligy proti SK Olympik Mělník začíná v pátek 5. dubna ve 20:15 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SK OLYMPIK MĚLNÍK  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

05.04.2019 | autor: redakce