Startuje soutěž o podepsaný dres Bagatiniho!

Ani v průběhu play-off VARTA futsal ligy nepřijdou fanoušci chrudimského celku zkrátka, během čtvrtfinálových a případných semifinálových zápasů budeme soutěžit o podepsaný dres Bagatiniho!

Soutěž se bude skládat z několika kolik, záležet bude, kolikrát se Chrudim na domácí palubovce během čtvrtfinále a semifinále představí. Ve všech kolech se bude soutěžit o tři hodnotné ceny a na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu.

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení posledního zápasu série se do osudí všechny lístky vrátí a přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Bagatini.

1. kolo    5.4.2019       FK ERA-PACK Chrudim – SK Olympik Mělník (1. čtvrtfinále)

2. kolo   20.4.2019      FK ERA-PACK Chrudim – SK Olympik Mělník (3. čtvrtfinále)

3. kolo   24.4.2019      FK ERA-PACK Chrudim – SK Olympik Mělník (případné 5. čtvrtfinále)

4. kolo    ???                případné 1. semifinále

5. kolo    ???                případné 2. semifinále

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích zápasech!

04.04.2019 | autor: Petr Dejnožka | foto: Radek Klier