Startuje play off! První překážkou bude Olympik Mělník

Pátý dubnový den odstartuje pro chrudimské futsalisty nejdůležitější fáze sezony. Před vlastními fanoušky a zároveň i televizními kamerami vstoupí do play off úvodním soubojem s Olympikem Mělník.

Po dvou porážkách v řadě budou chtít futsalisté ERA-PACKu Chrudim zabrat a vstoupit do vyřazovací bojů vítězně.

Souboj třetí Chrudimi a šestého Mělníka startuje v pátek 5.4.2019 ve 20:15, úvodní čtvrtfinálový duel můžete sledovat na televizní stanici ČT Sport či v textové podobě na onlajny.com!

Vzájemná utkání letošní sezony:

FK ERA-PACK Chrudim – SK Olympik Mělník 9:0 (2:0)

Branky: 6. R. Mareš (Felipe), 15. Max, 21. Éverton, 27. Éverton (P. Drozd), 28. Bagatini (R. Mareš), 30. Doša (Bagatini), 30. P. Drozd (M. Mareš), 35. Éverton (M. Mareš), 38. Vála (vla.)

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko (26. Žďánský) – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Felipe

SK Olympik Mělník: Mareš (33. Jenč) – Mažári, Kuč, Gabčo, Babovák, Buzek, Vála, Hochman, Nečas, Prieložný

SK Olympik Mělník – FK ERA-PACK Chrudim 1:6 (0:3)

Branky: 40. Hrdý (Demeter) – 15. Max (Bagatini), 18. Slováček (Koudelka), 20. Max (D. Drozd), 26. D. Drozd(Max), 29. P. Drozd (Koudelka), 36. Everton (Felipe).

SK Olympik Mělník: Mareš – Vokoun, Prejsa, Demeter, Gabčo, Šuba, Hrdý, Vobořil, Babovák, Němec

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V prvním kole play off nás čeká soudržný tým, který bude chtít využít našich chyb. Už si dokázali, že umí porážet silné týmy, vše bude záležet hlavně na našem výkonu. K soupeři máme respekt, ale je důležité začít vyřazovací boje výhrou. Zároveň musíme v zápase zapracovat na zlepšení jednotlivých herních variant.“

Jakub Němec (trenér Olympiku Mělník): ,,Na sérii s Chrudimí se moc těšíme. Je to něco, k čemu jsme směřovali celou sezonu. V play off nechceme být do počtu a budeme se snažit Chrudimi co nejvíce postup znepříjemnit a v některém z utkání zvítězit. Jsem rád, že hrajeme další utkání v televizi, o to větší motivace to pro nás je se ukázat a předvést dobrý výkon jak divákům v hale, tak u obrazovek."

Statistiky základní části:

FK EP Chrudim

vs.

SK Olympik Mělník

Pavel Drozd, Éverton (19)

nejlepší střelec

Josef Gabčo, Jiří Vokoun (17)

Éverton (15)

nejvíce asistencí

Tomáš Vobořil (12)

Éverton (34)

nejvíce bodů