Kdo s koho! Vítězství v základní části zaručí jen výhra v Teplicích

Poslední utkání základní části přinese velký souboj. Vedoucí Teplice využily zaváhání chrudimských futsalistů proti pražským „S“ a vystoupaly na čelo tabulky.

První příčku nyní budou chtít proti ERA-PACKu ubránit. Zamotaná situace před závěrečným kolem slibuje zajímavou podívanou. Pokud by Chrudimští na hřišti v Teplicích nevyhráli, je velmi pravděpodobné (pokud pražské Sparta zvítězí nad brněnským Helasem), že skončí až na třetím místě tabulky.

Souboj Svarogu Teplice a FK ERA-PACKu Chrudim startuje na severu Čech v pátek 29.3.2019 ve 20:00! Jeho průběh můžete sledovat na serveru onlajny.com či na streamu na webu lstv.cz!

První vzájemné utkání:

FK ERA-PACK Chrudim – Svarog FC Teplice 3:1 (2:1)

Branky: 2. Slováček, 2. Max (Slováček), 31. Everton (10 m kop) – 6. Claudinho (Nene)

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

Svarog FC Teplice: Jeronimo – Baran, Novotný, Claudinho, Daniel, Šebek, Kasal, Vobořil, Nene, Hůla, Teka, Joao Jairo

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V pátek nás čeká nesmírně důležitý zápas, doposud nejdůležitější v celé lize. Oba kluby se během základní části přetahoval o vedení v tabulce. Potkáme se s týmem, který na vlastním hřišti ještě neztratil ani bod. Víme, že nás nečeká nic lehkého, ale budeme připraveni. Podobné zápasy potřebujeme k znovuzískání naší formy před nejdůležitější částí sezony. Těšíme se na zápasu a jsme si jistí, že se nám povede.“

Claudinho (hráč Svarog FC Teplice): „Čeká nás poslední zápas a velmi důležitá fáze sezony. Zápas, který rozhodne o vítězné první příčce v tabulce před play off. Máme výhodu v podobě remízy, která nám k dosažení cíle stačí. Jenže my se nespokojíme s remízou, chceme zvítězit. Bude to skvělý zápas s parádní zápletkou. Byli jsme překvapením pro všechny, teď už si musíte zvykat na to, že naše parta si zaslouží respekt!“

Ligové statistiky:

FK EP Chrudim

vs.

Svarog FC Teplice

Pavel Drozd, Éverton (19)

nejlepší střelec

Nene (17)

Éverton (15)

nejvíce asistencí

Nene (17)

Éverton (34)

nejvíce bodů