Kdy na letní kemp? Přihlášky startují 1. dubna

Jarní futsalové kempy jsou již minulostí, na programu jsou nyní přípravy na letní turnusy. Na konci července a v průběhu srpna nás čekají tři týdenní kempy, které dětem nabídnou velmi pestrobarevný program!

A co že účastníky kempu čeká? Konkrétní program jednotlivých kempů je v současné době ještě ve formě ladění, už nyní ale můžeme mnohé prozradit. Stejně jako v předchozích letech nebudou chybět pravidelné tréninkové jednotky pod vedení hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim okořeněné výukou anglického jazyka a důležité zdravovědy.

Jak to na našich kempech bývá, tím výčet činností, kterými za týden účastníci projdou, nekončí. O co jde? Stejně jako v předchozích letech se i nyní chystá návštěva chrudimského Fotbalgolfu, účastníci si budou moci vychutnat návštěvu Pekla Čertovina, tréninků ve sportovním areálu ve Rváčově, zajímavou prohlídku Hasičského Záchranného sboru Pardubického kraje v Chrudimi či 43. Výsadkového praporu v Chrudimi. Program je nabitý, na nudu čas rozhodně nebude!

A to není vše! Každý účastník kempů dostane komplet (dres, trenky, stulpny) korespondující s hráči A-týmu ERA-PACKu Chrudim, který si bude moci odnést domů a následně ho využívat i na dalších kempech či trénincích dětí.

Termíny letních kempů:

I. turnus: 29. 7. 2019 – 2. 8. 2019

II. turnus: 5. 8. 2019 – 9. 8. 2019

III. turnus: 19. 8. 2019 – 23. 8. 2019

Přihlášky na jednotlivé letní turnusy startují přesně 1. 4. 2019, hlásit se můžete na webu www.futsalcamp.cz pomocí formuláře!

18.03.2019 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková