Kdy na letní kemp? Přihlášky startují 1. dubna

Kdy na letní kemp? Přihlášky startují 1. dubna
Jarní futsalové kempy jsou již minulostí, na programu jsou nyní přípravy na letní turnusy. Na konci července a v průběhu srpna nás čekají tři týdenní kempy, které dětem nabídnou velmi pestrobarevný program!


A co že účastníky kempu čeká? Konkrétní program jednotlivých kempů je v současné době ještě ve formě ladění, už nyní ale můžeme mnohé prozradit. Stejně jako v předchozích letech nebudou chybět pravidelné tréninkové jednotky pod vedení hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim okořeněné výukou anglického jazyka a důležité zdravovědy.

 

Jak to na našich kempech bývá, tím výčet činností, kterými za týden účastníci projdou, nekončí. O co jde? Stejně jako v předchozích letech se i nyní chystá návštěva chrudimského Fotbalgolfu, účastníci si budou moci vychutnat návštěvu Pekla Čertovina, tréninků ve sportovním areálu ve Rváčově, zajímavou prohlídku Hasičského Záchranného sboru Pardubického kraje v Chrudimi či 43. Výsadkového praporu v Chrudimi. Program je nabitý, na nudu čas rozhodně nebude!

 

A to není vše! Každý účastník kempů dostane komplet (dres, trenky, stulpny) korespondující s hráči A-týmu ERA-PACKu Chrudim, který si bude moci odnést domů a následně ho využívat i na dalších kempech či trénincích dětí.

 

Termíny letních kempů:

I. turnus: 29. 7. 2019 – 2. 8. 2019

II. turnus: 5. 8. 2019 – 9. 8. 2019

III. turnus: 19. 8. 2019 – 23. 8. 2019

 

Přihlášky na jednotlivé letní turnusy startují přesně 1. 4. 2019, hlásit se můžete na webu www.futsalcamp.cz pomocí formuláře!

 

 

 

18.03.2019 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

VARTA futsal liga

Partner klubu