Na řadu přijde další pražské „S“. Do hlavního města s cílem přiblížit se výhře v základní části

Páteční večer přinese další velkou futsalovou bitvu. Po Slavii se ERA-PACK Chrudim postaví pražské Spartě, na jejím hřišti ho nečeká vůbec nic jednoduchého.

Sparta má velkou fazonu – průměr devět vstřelených branek na zápas, dvě čistá konta v řadě spolu s rozjetým Seidlerem a Drahovským znamenají pro Chrudim obrovskou hrozbu a bude zajímavé sledovat, co utkání v hlavním městě nabídne.

Souboje mezi Chrudimí a Spartou Praha odstartuje v pátek 15.3.2019 od 20:30 v Praze. Sledovat ho můžete ve streamu na lstv.cz či můžete využít textový přenos na serveru onlajny.com.

První vzájemné utkání:

FK ERA-PACK Chrudim – AC Sparta Praha 3:2 (2:1)

Branky: 6. a 15. Max, 29. Slováček – 2. Drahovský, 36. Vnuk

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

AC Sparta Praha: Gerčák – Seidler, Drahovský, Novak, Grbeša, Hora, Hrdina, Doležal, Vnuk, Amrani, Pimpolho

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Bez času na odpočinek nás čeká další náročné utkání. Musíme zanalyzovat stav jednotlivých hráčů po utkání se Slavií, abychom věděli, kdo bude v pátek připraven a podle toho určit strategii. Víme, že budeme hrát proti kvalitnímu týmu a chceme předvést to nejlepší. Podobné zápasy nám velmi pomáhají v konstrukci ideální sestavy a připravují nás na utkání, které budou rozhodovat. Musíme je vzít jako příležitost naučit se novým věcem. Věřím, že fanoušci uvidí excelentní podívanou.“

Libor Gerčák (brankář AC Sparta Praha): „Očekávám vyrovnaný zápas s málo gólovými šancemi na obou stranách. Myslím, že budou rozhodovat maličkosti, momentální forma hráčů a to bych si troufl tvrdit, že máme v tomto případě navrch. Musíme odevzdat maximum a věřím, že vyhrajeme. Ještě jsme zlepšili obranu a dva zápasy neinkasovali a budeme na to chtít navázat."

igové statistiky:

FK EP Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

Pavel Drozd, Éverton (18)

nejlepší střelec

Michal Seidler (38)