Prohlédněte si bulletin k utkání se Slavií Praha

Již dnes v úterý 12. března vyzve ERA-PACK od 20:15 před kamerami České televize pražskou Slavii. K fanouškům se však přenos dostane až ze záznamu ve 23:30 hod. Přímý přenos ČT vysílá pouze na internetu/HbbTV.

Domácí Chrudim jde do předehrávky 21. kola s podporou vlastních fanoušků v zádech.  „Utkání proti Slavii je pro nás velmi důležité. Hráli jsme proti nim před měsícem a v zápase s nimi jsme získali představu o našich nedostatcích, na jejichž nápravě jsme pracovali. Nyní má šanci napravit ztrátu ze vzájemného zápasu ," konstatuje domácí trenér Felipe Conde.  Tým se zvedá v pravou chvíli a já se na zápas nesmírně těším. Každý ví o kvalitě soupeře, takže doufám, že nás čeká skvělé utkání,“ dodal chrudimský trenér Felipe Conde.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

21. kolo VARTA futsal ligy proti SK Slavia Praha začíná v úterý 12. března ve 20:15 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SK SLAVIA PRAHA  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

12.03.2019 | autor: redakce