O přestávce zápasu se Slavií převezmou juniorské týmy stříbrné medaile!

Přestávkový program televizního souboje mezi ERA-PACKem Chrudim a Slavií Praha je naprosto jasný. Na palubovce bude velmi živo, od zástupců Výkonného výboru SF ČR budou oběma juniorským týmům Chrudimi předány stříbrné medaile!

Týmy pod vedením trenéra Jana Bartka až do posledního turnaje bojovaly ve vyrovnané tabulce o mistrovský triumf, nakonec jsou s druhými místy spokojeni. V rámci přestávkového programu převezmou stříbrné medaile i s pohárem pro vicemistry Juniorské ligy 2018/2019.

U-17: Radek Jákl, Ondřej Holeček – Dominik Balog, Marek Kejř, Patrik Magušin, Filip Gočaltovský, Daniel Svěrák, Matyáš Málek, Adam Velinský, Daniel Krotil, Tomáš Formáček, Jakub Štichauer, Nikolas Mašek, Milan Kyas

U-19: Daniel Javorski, Ryan Lenihan, Josef Novotný – Jaroslav Unger, Filip Havrda, Jan Fridrich, Adrian Patrik Nemšovský, Matyáš Václavíček, Dominik Šibal, Marek Rajnoch, Martin Havelka, Jakub Jányš, Filip Stýblo, Ondřej Mates

12.03.2019 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková