Třaskavou bitvu se Slavií Praha uvidí kamery České televize

Výsledek 2:2 z prvního vzájemného zápasu letošní sezony je pro fanoušky tou nejlepší pozvánkou. Chrudimští futsalisté mají Slavii Praha co vracet, jako jediný tým je totiž dokázal obrat o bodový zisk! Jednat se bude o bitvu prvního a čtvrtého týmu tabulky, tudíž se bude rozhodně na co dívat.

Souboje mezi Chrudimí a Slavií Praha si všimla i Česká televize, která ho bude vysílat v úterý 12.3.2019 od 20:15 přímým přenosem. V případě potřeby můžeme pro faktické informace využít textový přenos na serveru onlajny.com.

První vzájemné utkání:

SK Slavia Praha – FK ERA-PACK Chrudim 2:2 (1:2)

Branky: 9. Pršič (Klíma), 34. Everton (vla.) – 2. Max (D. Drozd), 16. D. Drozd (Max)

SK Slavia Praha: Karpiak – Klíma, Krstevski, Trojan, Jošt, Sita, Pršič, Leovski, Dodo, Radovanovič, Krasnič, Homola (C), Hájek

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Utkání proti Slavii je pro nás velmi důležité. Hráli jsme proti nim před měsícem a v zápase s nimi jsme získali představu o našich nedostatcích, na jejichž nápravě jsme pracovali. Nyní má šanci napravit ztrátu ze vzájemného zápasu. Tým se zvedá v pravou chvíli a já se na zápas nesmírně těším. Každý ví o kvalitě soupeře, takže doufám, že nás čeká skvělé utkání!“

David Jošt (hráč SK Slavia Praha): „V úterý nás čeká další náročný zápas, který bychom chtěli před koncem základní části zvládnout. V prvním vzájemném zápase s Chrudimí jsme si dokázali, že se dá hrát s každým. Štěstí bylo na naší straně a nakonec se nám podařilo připravit favorita o body. Se stejným nasazením a chutí zvítězit se vydáme do Chrudimi i tentokrát, a když na palubovce necháme všechno, můžeme být znovu úspěšní."

Ligové statistiky:

FK EP Chrudim

vs.

SK Slavia Praha

Pavel Drozd, Éverton (18)

nejlepší střelec

Martin Směřička (14)