Prohlédněte si bulletin k utkání s Helasem Brno

Čtyřmi duely pokračuje v pátek večer program 19. kola VARTA futsal ligy. Výsledky všech zápasů můžete tradičně sledovat na webu www.onlajny.com!

Základní část VARTA futsal ligy spěje pomalu do svého finiše  a hráči ERA-PACKu mají jednu ústřední vidinu: udržet a nejlépe ještě posílit vedení v tabulce, aby šli do play-off jako největší favorit.

„Zápasem s Helasem nám začíná série tří utkání během sedmi dnů. Všechna budou nesmírně důležitá pro zajištění dobré výchozí pozice do play off," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. Helas má mladý tým s velkým potenciálem. Chceme si dojít pro výhru, jenže to nebude vůbec jednoduché, očekáváme problémy. Opět však musíme před play off prokázat náš vývoj,“ dodal chrudimský trenér Felipe Conde.

A vy se nyní nalaďte prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

19. kolo VARTA futsal ligy proti Helasu Brno začíná v pátek 8. března ve 20:00 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - HELAS BRNO V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

08.03.2019 | autor: redakce