Play off se blíží! Další prověrkou bude Helas

ERA-PACK Chrudim se posledním dvojutkáním rozloučí se svými fanoušky před blížícím se play off. Jako první dorazí na chrudimskou palubovku brněnský Helas, který zde bude chtít vybojovat cenné body k upevnění pozic zajišťujících účast ve vyřazovacích bojích.

Souboj mezi Chrudimí a Helasem Brno odstartuje na východě Čech v pátek 8.3.2019 ve 20 hodin a sledovat ho můžete v textové verzi na webu onlajny.com.

První vzájemné utkání:

Helas Brno – FK ERA-PACK Chrudim 0:4 (0:2)

Branky: 18. Everton (Max), 20. Max (Felipe), 28. D. Drozd (Koudelka), 33. P. Drozd (D. Drozd)

Helas Brno: Kubica – Mužík, Cupák V., Lidmila, Bílek, Špička, Šperka, Poul, Štolba, Zatloukal, Matyska, Mikeš, Sznapka

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Bagatini, Slováček, Felipe

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Zápasem s Helasem nám začíná série tří utkání během sedmi dnů. Všechna budou nesmírně důležitá pro zajištění dobré výchozí pozice do play off. Helas má mladý tým s velkým potenciálem. Chceme si dojít pro výhru, jenže to nebude vůbec jednoduché, očekáváme problémy. Opět však musíme před play off prokázat náš vývoj.“

David Kubica (brankář Helasu Brno): „Do Chrudimi pojedeme jako outsider a nemáme co ztratit. Tuto sezónu se nám se silnějšími týmy hraje lépe, než s týmy ze spodní části tabulky, takže doufám, že v Chrudimi předvedeme podobný výkon, jako jsme předvedli s Chrudimí doma, a budeme moci odjet se zdviženou hlavou.”

Ligové statistiky:

Tomáš Poul (6)

Éverton (31)

nejvíce bodů

Jiří Mužík, Vojtěch Cupák (9)

Matěj Slováček (6)

žluté karty