Trenéři obou týmů hodnotí páteční utkání

V pátek večer se dohrávalo 18. kolo VARTA futsal ligy. ERA-PACK Chrudim zajížděl na palubovku Olympiku Mělník.

HODNOCENÍ UTKÁNÍ:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Odehráli jsme dobrý zápas. Hru jsme kontrolovali a dokázali si vypracovat řadu brankových příležitostí. Hráli jsme proti týmu, kterého je vždy na jeho hřišti složité porazit, i přesto jsme mu příliš šancí nepovolili. Bohužel jsme inkasovali v posledních sekundách kvůli ztrátě pozornosti, ale i přesto musí hráčům za výkon poděkovat. V každém utkání ukazují stále větší posun.“

Jakub Němec (trenér SK Olympik Mělník): „Chrudim jsme si věřili, bohužel se nám den před zápasem rozpadla první čtyřka, což mělo vliv na sehranost týmu hlavně v útočné fázi. Věděli jsme, že to bude zápas hlavně o skvělé obraně, což se nám téměř celý první poločas dařilo, protože jsme na ně byli dobře připraveni. Pak jsme ale udělali velkou chybu a dostali zbytečný gól, který Chrudim uklidnil. Trošku jsme polevili v koncentraci a do poločasu Chrudim zvýšila na 3:0. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme dat gól a trochu Chrudim znervóznit, ten se však podařilo dát až na konci utkání na konečných 6:1. Myslím, že jsme však celkově podali dobrý výkon, a hlavně na hřišti nechali úplně všechno. Chrudim ukázala, jak vynikající tým má a že je výborně připravená na boj o titul. “

03.03.2019 | autor: redakce