Na hřiště s Mělníkem touhou po dalších třech bodech

ERA-PACK Chrudim se po dvou čistých kontech v řadě pokusí tuto skvělou bilanci prodloužit. Jak již v minulosti poznal nejen on, ze hřiště Mělníku se body nevozí vůbec lehce a pro tým Felipe Condeho to bude před blížícími se vyřazovacími boji další vydatná zkouška.

Olympik navíc drží v průběžné tabulce skvělou pátou příčku, k jejímu udržení by nějaký ten bod navíc ze zápasu s Chrudimí velmi pomohl.

Duel Olympiku Mělník a ERA-PACKu Chrudim odstartuje na hřišti soupeře v pátek 1. března ve 20 hodin, jeho průběh lze v textové podobě sledovat na serveru onlajny.com.

První vzájemné utkání |  VARTA futsal liga:

FK ERA-PACK Chrudim – SK Olympik Mělník 9:0 (2:0)

Branky: 6. R. Mareš (Felipe), 15. Max, 21. Éverton, 27. Éverton (P. Drozd), 28. Bagatini (R. Mareš), 30. Doša (Bagatini), 30. P. Drozd (M. Mareš), 35. Éverton (M. Mareš), 38. Vála (vla.)

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko (26. Žďánský) – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Felipe

SK Olympik Mělník: Mareš (33. Jenč) – Mažári, Kuč, Gabčo, Babovák, Buzek, Vála, Hochman, Nečas, Prieložný

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Následující zápas pro nás bude velmi důležitý. Musíme být soustředění, protože víme, že Mělník na svém hřišti už v letošní sezoně dokázal zaskočit dva týmy ze špičky celé soutěže a minulý rok jsme u nich odehráli velmi těžké utkání. Tým se začíná zotavovat z nemastných výkonů a ke svému rozvoji potřebuje další a další zápasy. Bitva o první příčku je těsná a my si nemůžeme dovolit zaváhat.“

Jakub Němec (trenér SK Olympik Mělník): „Chrudim není potřeba představovat, změřit síly s takovýmto soupeřem je pro nás obrovská výzva. To, že doma na nejlepší české týmy umíme, jsme ukázali se Spartou a Plzní. Na tyto zápasy budeme chtít s Chrudimí navázat a předvést to nejlepší co umíme. Do zápasu si věříme, Chrudim také musí někdy ztratit body, tak proč by to nemohlo být u nás?“

Ligové statistiky:

SK Olympik Mělník

Pavel Drozd (16)

nejlepší střelec

Josef Gabčo, Jiří Vokoun (15)

Éverton (15)

nejvíce asistencí