Prohlédněte si bulletin k utkání s FTZS Liberec

Opět neúplné 17. kolo VARTA futsal ligy odstartuje dnes 22.2. Chrudim přivítá ve své hale dalšího nováčka FTZS Liberec.

Domácí Chrudim jde do 17. kola s podporou vlastních fanoušků v zádech.  „Musíme se soustředit na to, abychom do utkání dobře vstoupili a soupeře zatlačili. Budeme hrát s týmem, který bojuje o postup do play off a může se tedy v budoucnu stát naším čtvrtfinálovým soupeřem. ," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. Musíme získat co nejlepší pozici a tím i výhodu do vyřazovacích bojů. To je důvod, proč utkání pro oba týmy velmi důležité a musíme do něj jít naplno. Snažíme se zlepšit naše výkony a každý zápas je pro nás v této fázi důležitý," dodal chrudimský trenér Felipe Conde.

A vy se nyní nalaďte prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

17, kolo VARTA futsal ligy proti FTZS Liberec začíná v pátek 22. února ve 20:00 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - FTZS LIBEREC V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

22.02.2019 | autor: redakce