Zpět do haly! Přijede nováček od Ještědu

V pondělí dokázali chrudimští futsalisté před vlastními fanoušky porazit Uherské Hradiště poměrem 6:0, nyní vyzvou dalšího nováčka.

Do chrudimské haly dorazí v pátek 22.2.2019 celek FTZS Liberec. Souboj startuje ve 20:00 a sledovat ho můžeme v textové verzi na webu onlajny.com.

První vzájemné utkání:

utkání VARTA futsal ligy:

FTZS Liberec – FK ERA-PACK Chrudim 1:12 (0:6)

Branky: 35. M. Soukup – 6. Koudelka, 7. a 37. Éverton , 8., 14. a 39. D. Drozd, 18., 28. a 30. P. Drozd, 19. Max, 32. M. Mareš, 38. Felipe.

FTZS Liberec: Vogt, R. Soukup – M. Soukup, Vodička, Bína, Rašín, Žoček, Němec, Henzl, Toman

FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Musíme se soustředit na to, abychom do utkání dobře vstoupili a soupeře zatlačili. Budeme hrát s týmem, který bojuje o postup do play off a může se tedy v budoucnu stát naším čtvrtfinálovým soupeřem. Musíme získat co nejlepší pozici a tím i výhodu do vyřazovacích bojů. To je důvod, proč utkání pro oba týmy velmi důležité a musíme do něj jít naplno. Snažíme se zlepšit naše výkony a každý zápas je pro nás v této fázi důležitý.“

František Vacek (asistent trenéra FTZS Liberec): „V pátek nás čeká jeden z nejtěžších zápasů sezóny a to v Chrudimi. Budeme to chtít domácím co nejvíce znepříjemnit. Musíme vycházet ze zajištěné obrany, na které stále pracujeme. Věřím, že uhrajeme co nejlepší výsledek.“

Ligové statistiky:

Pavel Drozd (15)

nejlepší střelec

Milan Soukup (11)

Éverton, Tomáš Koudelka (10)

nejvíce asistencí

Jakub Žoček (13)